null +370 46 401800 
Žinios, Patirtis, Atsakomybė

MELAtherm - patogiausias ir patikimiausias būdas plauti ir dezinfekuoti instrumentus

Viena mašina - sprendimai visiems poreikiams! Sprendimai padarę mašiną išskirtine rinkoje. Kiekvienoje mašinoje:

- integruotas plovimo medžiagų modulis ir jų dozavimo sistema

- plovimo kamera tenkina bet kurios praktikos poreikius

- sisteminis požiūris į higienos reikalavimus

- integruotas dokumentavimo modulis

- aktyvus džiovinimas

Plovyklė termodezinfektorius MELAtherm 10 modernus šiuolaikiškas įrenginys. Instrumentų dezinfekcijai naudojamas karštis. Supaprastintai tai atrodo taip - nuplovus instrumentus, plovyklės viduje pakeliama temperatūra ne mažiau kaip iki 90OC ir išlaikoma ne mažiau kaip 5 min. Tai absoliučiai patikimas aukštas dezinfekcijos lygis. Plovimo ir dezinfekcijos ciklo eiga įrašoma į mašinos,  kompiuterio ar kito tipo atmintį. Todėl naudojant MELAtherm visada galima gauti duomenis ir apie tai, kaip instrumentai buvo plauti ir dezinfekuoti. Tai tikrai svarbu!


MELAtherm_10_fu

MELAtherm 10 automatiškai stebi ir registruoja daugelį plovimo ciklo svarbių parametrų. Sutrikus normaliam ciklui, apie tai praneša operatoriui apie klaidą ir taip padeda išvengti netinkamo plovimo.

Trumpas MELAtherm savybių pristatymas:Mašiną galima pastatyti tiesiai ant grindų. Tam pakanka 60 cm pločio ir tiek pat gylio. Savo aukščiu lengvai statoma tarp standartinio aukščio spintelių. MELAtherm 10 gali būti pastatytas jau esamose erdvėse, nekeičiant sterilizacinės išplanavimo ir erdvės.

MELAtherm galima pastatyti sterilizacinės patalpoje ant grindų ir nemontuoti į baldus. Šiam pasirinkimui MELAG gamina NP viršų, kuriuo uždengiamas įrenginys (taip kai paveiksliuke). Kad būtų dar patogiau dirbti, plovyklę galima pastatyti ant spintelės-pakylos. Instrumentų sudėjimas ir išėmimas  tampa ypač ergonomiškas ir patogus. Spintelės stalčius yra puiki vieta sudėti plovimo medžiagų atsargas, pasidėti retai naudojamus plovimo laikiklius ir pan.

MELAtherm_10_imontuotas                  
MELAtherm_10_su_paaukstinimu
MELAtherm 10 įmontuota į baldus

MELAtherm 10 ant spintelės-pakylos

Plovyklės dezinfektoriaus MELAtherm 10 DTA videopristatymas:


MELAtherm talpumo ir universalumo koncepcija - bazinis krepšys ir moduliniai plovimo krepšiai, pritaikyti skirtingiems poreikiams. Daugiau apie plovimo krepšius.

Parsisiūsti:

MELAtherm_bukletą.

MELAtherm_priedų katalogą

MELAtherm_optimizavimo_patarimai

MELAtherm instaliavimo rekomendacijos