null +370 46 401800 
Žinios, Patirtis, Atsakomybė
Raimondas Dragašius
Raimondas Dragašius

DeRAIMAS® – logiški sprendimai

Mes nuoširdžiai džiaugiamės, kad Jūs tapote mūsų puslapio lankytoju. DeRAIMAS® yra pirma Lietuvos kompanija internete sistemingai ir kvalifikuotai pristatanti medicinoje naudojamus produktus dezinfekcijai ir sterilizacijai; sterilių medicinos gaminių ruošimo, pakavimo ir saugojimo kryptis bei technologijas.

Mes tai – DĖMESYS, KOKYBĖ, PAŽANGA, PATIKIMUMAS, ATEITIS

Šiam puslapiui prekes mes atrinkome kruopščiai ir esame tikri, kad tai geriausios kokybės produktai: jie yra saugūs, kokybiški ir patikimi.

Svarus mūsų kapitalas – aukšta darbuotojų kvalifikacija, gilus atsakomybės jausmas, kliento poreikių ir jo darbo specifikos analizė ir supratimas. Darbuotojai nuoširdžiai ir kvalifikuotai teikia ir kaupia informaciją apie produktus, kuriuos randate čia ir galite įsigyti, gilinasi į situacijas, ir jei Jūs nepasiekėte rezultato – padeda taisyti klaidas ir priimti teisingus sprendimus.

Mes atsiprašome, kad laikinai negalite aplankyti visų informacinių svetainės puslapių, bet manome, kad esanti informacija Jums naudinga. Jei pageidaujate, pranešime apie mūsų puslapio naujienas ir pakeitimus. Būsime labai dėkingi už visas pastabas ir pasiūlymus, kuriuos Jūs mums atsiųsite.