null +370 46 401800 
Žinios, Patirtis, Atsakomybė

NAKTINIS ŽYGIS

Klaipėdos sukilėlių keliais

Įsitikinęs, kad 2020 m. sausio 13-14 d. jau vėl dalyvausime naktiniame žygyje skiriamame pažymėti Klaipėdos krašto sukilimui ir prijungimui prie Lietuvos 1923 m. Mieli klientai, lankytojai,  kviečiame ir Jus jungtis prie mūsų ir kartu įveikti 25-27 km maršrutą laukų keliukais žiemos naktį! Nepraleiskite progos pabūti gamtoje, artimiau pažinti kolegas ir tiesiog išbandyti save!

Žygį organizuoja Lietuvos Kariuomenės Kūrėjų Savanorių Sąjungos Klaipėdos apskrities skyrius kartu su Lietuvos Šaulių Sąjungos Vakarų (jūros) šaulių 3-ąja rinktinė. Apie žygį, taisykles daugiau žygio organizatorių svetainėje.

Sužinokite daugiau apie 1923 m. Klaipėdos krašto sukilimą.

Jei nusprendėte eiti į žygį DeRAIMO komandoje tiesiog paskambinkite mums ir užsiregistruokite.

DeRAIMAS komanda turi savo žygio tradicijas. Kartu su kitais žygio dalyviais komanda pradeda starte (starto laiką nustato žygio organizatorius) ir maloniai bendraudami įveikiame maršrutą. Maršruto viduryje, organizatoriai žygeivius pastiprina kareiviška koše.

null        null

Žygyje laukia ne tik žiemos laukų ir keliukų kliūtys, purvas. Praeinamos krašto istorinės vietos. Istorijos ir karybos klubų entuziastai gyvai atkuria to meto Klaipėdos krašto gyvenimo kasdienybę, pavyzdžiui kaip ši, inscenizuota vokiečių žandarų patikra Kontrolės punkte.

null

Baigę maršrutą apie 5.00 val. ryto visa komanda vykstam į mūsų laukiančią iškūrentą pirtį.

Išbandykime jėgas ir įveikime kartu 25 - 27 km maršrutą žiemos naktį!