null +370 46 401800 
Žinios, Patirtis, Atsakomybė

Pakavimas

Priklausomai nuo to kaip, kiek ilgai bus saugomi sterilūs gaminiai, ar bus gabenami į kitus įstaigos padalinius, pakavimui naudojami skirtingi pakavimo sprendimai.

Pakavimo medžiagos turi būti pralaidžios orui, kad iš pakuočių būtų netrukdomai pašalinti oro likučiai ir į paketą lengvai patektų sterilizavimo medžiaga. Taip pat pakavimo medžiagos turi sudaryti apsauginį barjerą, kad sterilizuoti instrumentai ir priemonės liktų sterilūs iki pat jų panaudojimo.

Įprastai sterilių gaminių saugojimas trunka vos kelios dienas ar vieną dvi savaitss. Dažniausiai sterilūs gaminiai sunaudojami "vietoje", t.y. nenešant koridoriais, į gretimus korpusus ar nutolusius padalinius. Todėl pakanka pakavimo į vieno sluoksnio medžiagas. Pavyzdžiui pakuojama į popieriaus plastiko paketus, krepinį popierių ar sterilizavimui tinkamas kasetes (konteinerius).

Renkantis pakavimo priemonę, rekomenduojame perskaityti sterilizuojamo gaminio instrukciją. Labai tikėtina, kad instrukcijoje. rasite kokios yra tinkamos pakavimo priemonės, sterilizacijos būdas, taip pat apribojimus, ar specialias priemones, tam kad gaminį saugiai supakuoti, sterilizuoti, saugoti ir gabenti į reikiamą darbo vietą.

Svarbu įsitikinti, kad pasirinkta pakavimo priemonė tinkama naudojamam sterilizacijos būdui.


Pas mus galite išsirinkti iš šių pakavimo priemonių (sprendimų):

- Popieriaus plastiko pakeliai ir juostos;

- juostų užlydymo aparatai (siūlėtuvai);

- pakavimo lakštai: krepinis popierius, neaustinė medžiaga, polimeriniai paklotai;

- konteineriai ir kasetės.

Taip pat rasite papildomų priemonių kurių prireiks pakavimo metu ar kiek vėliau. Tai:

- priemonės paketų žymėjimui: markeriai, etiketės, paketų sutvirtinimo juosta su proceso indikatoriumi;

- transportavimo paketai;

- įklojimo popierius kondensatui sugerti.Gera kaina