null +370 46 401800 
Žinios, Patirtis, Atsakomybė
B klasės MELAG autoklavai

MELAG gamina keturis modelius - 18l, keturis modelius  22 l ir vieną modelį 29 l kameros talpos B klasės autoklavus. Tai didžiausią B klasės autoklavų pasirinkimą rinkai siūlantis gamintojas. Kiekvienas 18 l ar 22 l autoklavas gaminamas "stand alone" arba "tap water" tipo.

Pro Class autoklavai - autoklavų klasika. Dar ir šiandien šis autoklavas užburia savo patikimumu, ištverme ir rezultatais.

Specialiai ilgų instrumentų (pvz. endoskopinių) sterilizacijai MELAG gamina 29 l autoklavą. Jo kameros gylis net 60 cm.

Premium Class autoklavai - pažangiausia MELAG autoklavų linija. Turbūt šiandien techniškai pažangiausi mažieji autoklavai už protingą kainą.

MELAG Premium Class ir Pro Class autoklavų gama

Serija Pastatymo
tipas
Modeliai Modeliai Modeliai


null null null
Atsisiųsti bukletą

kamera 18 l
kamera 22 l
kamera 29 l
Premium Class

Vacuklav Evoliution
vandeninė pompa,
aušinimas vandeniu
- jungiamas prie
vadentiekio
Vacuklav 40 B+

 
Vacuklav 44 B+orinis kompresorius
orinis aušinimas
- savarankiškas
Vacuklav 41 B+
Vacuklav 43 B+

Pro Class serija

Vacuklav
Vacuklav 24B/L+
vandeninė pompa,
aušinimas vandeniu
- jungiamas prie
vadentiekioVacuklav 30 B+

Vacuklav 24 B+

Vacuklav 24 B/L+


orinis kompresorius
orinis aušinimas
- savarankiškas

Vacuklav 31 B+

Vacuklav 23 B+


Išoriškai MELAG "stand alone" ir "tap water" autoklavai nesiskiria. Vacuklav 24 B+, 30 B+, 40 B+ ir 44 B+ modeliai yra "tap water", Vacuklav 23 B+, 31 B+, 41 B+ ir 43 B+ yra "stand alone" modeliai. Skiriasi tik vakuumo pompos konstrukcija.

"Stand alone" - savarankiškas. Orą iš sterilizatoriaus kameros išsiurbia kompresorius - membraninė vakuumo pompa. Šiems autoklavams pajungti pakanka elektros rozetės šalia.

Jungiamuose prie vandentiekio ("tap water") autoklavuose, orą išsiurbia pompa naudojanti geriamo vandentiekio vandenį. Autoklavą reikia prijungti prie vandentiekio vandens, prie kriauklės kanalizacijos. Taip pat ir į elektros tinklą. Šaltas vandentiekio vanduo atvėsina ir iš kameros išleidžia garus, o kondensatas išleidžiamas į kanalizaciją. Kadangi aušinimas vyksta uždaroje aplinkoje (pompoje) autoklavas dirbdamas nesukelia priverstinės oro cirkuliacijos, nekelia dulkių. Autoklavas visada komplektuojamas su vandens minkštinimo sistema MELAdem 40, arba būtinai turi būti prijungtas prie kitos (pvz. MELAdem 47) vandens paruošimo sistemos.

Autoklavo tipas
Privalumai (+)
Minusai (-)
Stand alone
- savarankiškas
- nereikia jungti prie inžinerinių tinklų (vandentiekio ir kanalizacijos)
- šildo aplinką
- aušinimo ventiliatorius sukelia priverstinę oro cirkuliaciją patalpoje, kurs įrengtas autoklavas
Tap water
- jungiamas prie vandentiekio
- tinka kur oro cirkuliacija nepageidaujama
- mažiau šildo aplinką
- nereikia pripilti ir išpilti vandens garų gamybai

- reikia jungti prie inžinerinių tinklų (vandentiekio ir kanalizacijos)

Renkantis, kokio pastatymo tipo autoklavą įsigyti, dera atsižvelgti, ar yra šalia vandentiekis ir kanalizacija. Gal sterilizacinės patalpa nedidelė, be to dar ir taip šilta. Tada patartina įsigyti autoklavą, kuris mažiau šildys patalpą (jungiamą prie vandentiekio).

Situacijų yra daug ir įvairių. Kiekvienu atveju pasitarkite su pardavėju ar mumis. Kartu sudėsime "už" ir "prieš", o Jūs lengviau pasirinksite tinkamiausią Jums sprendimą.