null +370 46 401800 
Žinios, Patirtis, Atsakomybė

Careclave

Keturios funkcijos viename!


Careclave


Careklave_4-i_viename

Transmisinių instrumentų (odontologinių antgalių) paruošimas pakartotinam naudojimui, atitinkantis aukštus kokybės reikalavimus ir standartus, iššūkis reikalaujantis laiko ir lėšų. Careclave apjungia visą instrumentų ruošimo eigą pakartotinam naudojimui viename įrenginyje. Ir suteikia aukščiausią saugumą ir efektyvumą.

1. Valymas ir dezinfekcija

Careclave užtikrina 8-ių pakartotinam naudojimui ruošiamų transmisinių instrumentų: odontologinių antgalių, profilaktikos antgalių ar ultragarso skalerių antgaliukų valymą ir dezinfekciją vos per 16 min.

2. Antgalių tepimas

Careclave ne tik užtikrina nepriekaištingą transmisinių instrumentų priežiūrą, bet ir sumažina susidėvėjimą. Ir tai dar ne viskas: Unikalia Careclave ADDcare įranga, pasibaigus programai, sutepami antgalių griebtuvai.

3. Sterilizacija - B tipo ciklas

Naudodamas patentuotą DRYtelligence ir dviejų kamerų technologiją, Careclave siūlo viską, ko tikitės iš modernaus autoklavo.

Careclave galima sterilizuoti iki 11 kg krovinio per rekordiškai trumpą laiką ant 8 padėklų arba 4-iuose MELAstorebox konteineriuose. Revoliucinė kameros koncepcija leidžia viename cikle, Carebox-e pakartotinai apdoroti (išvalyti ir dezinfekuoti), sutepti ir sterilizuoti iki 8 odontologinių antgalių ir tuo pačiu metu sterilizuoti kitus instrumentus ant trumpų padėkliukų.

4. Dokumentavimas ir patvirtinimas

„ProControl“ - Greitai, saugiai ir be popierinių įrašų kaupsite įrodymus, kad instrumentai yra paruošiami be klaidų. Dokumentavimas ir sterilizacijos patvirtinimas atliekamas Careclave ekrane be jokios papildomos programinės įrangos. Kad būtų galima atsekti instrumentų paruošimo procesus, ataskaitos išsaugomos MELAG USB atmintinėje arba klinikos tinkle.


Careclave bendras
vaizdas
Carebox
Green
Catrecklave
sterilizacinėje
Careclave /
Carebox
Carebox Blue ir Green
higienai ir gydymui
Careklave_4-i_viename Carebox blue su antgaliais Carebox ir Carecklave Carebox-Connect Carebox Green ir Blue
Carecklave -
4-i 1-ame
Carebox Blue
uždarytas
Carecklave su
prisegtu Carebox-u
Carebox-o
uždėjimas
Carebox Blue ir Green
su instrumentais


Carecklave bukletai ir kita medžiaga

Careclave bukletas - Carecklave bukletas
Careklave tyrimo ataskaita (anglų kalba) - Carecklave tyrimo ataskaita                      

Naudodami Careclave sutaupysite daugiau laiko, pinigų ir vietos, palyginti su įprastais įrenginių deriniais:

- mažiau išlaidų įrangos aptarnavimui;

Įsigyti Careclave yra ne tik pigiau nei autoklavą ir tepimo įrenginį kartu sudėjus, bet ir sprendimas "4-i 1-ame" sutaupo papildomos priežiūros kiekvienam atskirai.

- reikia net iki 45% mažiau vietos įrankių ruošimo patalpose;

Kadangi nereikia papildomo prietaiso dantų antgalių tepimui ir priežiūrai, tai lieka daugiau vietos saugiam instrumentų apruošimui.

- novatoriška sterilizacijos kameros koncepcija;

Be efektyvaus iki 200 odontologinių antgalių valymo ir sutepimo per darbo dieną, Careclave taupo laiką ir sąnaudas, sterilizuojant vienu instrumentus galinėje kameros dalyje ir antgalius Carebox-e tuo pačiu metu viename cikle.

- tausoja instrumentus dėl ko mažesnės išlaidos jų remontui;

Patentuoto iDos dozavimo proceso dėka kiekvienas instrumentas tiekiamas su tiksliu kiekiu alyvos, kurios jam reikia. Tai reiškia, kad Careclave yra ne tik ekonomiškas naudoti, bet ir garantuoja optimalią priežiūrą, patikimą funkcionalumą ir ilgą jūsų instrumentų tarnavimo laiką.