null +370 46 401800 
Žinios, Patirtis, Atsakomybė

Valymas, dezinfekcija

Dažniausiai plovimas ir valymas kombinuojamas su instrumentų dezinfekcija vienu metu. Instrumentus galima valyti rankomis juos nuplaunant ir trinant šepečiais. Tam tinka įprastos dezinfekavimo priemonės.

Plovimas ir valymas mašinomis patikimesnis plovimo būdas lyginant su plovimu rankomis.

Produktyvesnis ir efektyvesnis yra plovimas rankomis, kombinuojant su valymu ultragarso vonelėje. Ultragarso vonelėje taip pat gali būti kombinuojamas plovimas-valymas vienu metu su dezinfekcija. Ultragarso bangos efektyviai nuvalo įvairius taršalus: audinių likučius, plombavimo cementų ar kitų medžiagų likučius. Skirtingiems valymo poreikiams tenkinti, Elma tiekia specialius tirpalus.

Plovimas ultragarso vonele 

Ultragarso bangos nuvalo nuo instrumentų paviršiaus taršos mikroplėvelę. Instrumentai vizualiai tampa švaresniais, ima blizgėti. Šiam plovimui rekomenduojame Elma ultragarso voneles.

Plovimas automatinėje plovyklėje ar plovyklėje-dezinfektoriuje

Plovimas automatinėje plovyklėje-dezinfektoriuje žymiai našesnis už ultragarso vonelę. Šio tipo mašinomis galima plauti ir dezinfekuoti ir tuos įrankius, kurių negalima plauti ultragarso vonele. Pirmiausia tai visi instrumentai su siaurais kanalais.

Plauti automatine plovimo dezinfekavimo mašina yra ne tik pažangu, bet ir ekonomiškai naudinga. MELATherm 10 (MELAG) automatinė plovimo dezinfekcijos mašina naši, taupi, ekologiška.

Prilipę maži cementų, plombų likučiai, nenusiplaunantys automatinėse plovyklėse, lengvai nuvalomi ultragarso vonelėje.