null +370 46 401800 
Žinios, Patirtis, Atsakomybė

Darbo pasiūlymai

Skyrelyje skelbiam informaciją apie laisvas pozicijas (darbo vietas). Apie tai kokį kandidatą ar kandidatę norėtume matyti kartu, dalintis kasdieniais rūpesčiai, laimėjimais ir pasiekimais, kartu ryžtingai spręsti klausimus ir problemas.

Greitai besikeičiantis šiandieninis pasaulis keičia viską. Kasdienę buitį, mokymąsi, darbą ...  Keičiamės mes patys, keičiasi klientai. Klientui svarbu ne tik kaip su juo bendravo, bet ir tai, kad jis turėtų ką paklausti, o paklausęs gautų tinkamą, išsamų, suprantamą atsakymą ar paaiškinimą.

Žinios XXI-o a. skiriamasis bruožas. Gal kartais atrodo, kad žinių trūksta ar per mažai. Jei pasiruošęs tobulėti, įgyti naujų žinių, įgūdžių, patirties - tai ne bėda. Garantuojame, kad čia rasit galimybių tobulėti. Tiekėjų resursai (žinynai, rekomendacijos, mokymai, kita), mūsų pačių vidiniai mokymai, kursai Lietuvoje - visa tai yra. Svarbu būti pasiruošusiu įgyti naujų žinių, mokytis nuolat, jei reikia ryžtis peržiūrėti, susiformuoti naują supratimą apie procesus ar dalykus kurie atrodė nekintami.

Karjeros galimybės XXI-ame amžiuje jau pakito ir dar keisis. Keiskimės kartu.

Šiuo metu ieškome:

- pardavimų vadybininko

Jei esi kūrybingas, darbštus, kruopštus ir nuoseklus, mėgsti bendrauti su žmonėmis - pardavimų vadybininko darbas kaip tik toks kuris turėtų tikti ir patikti žmogui turinčiam tokias savybes.

Parduotus autoklavus aptarnauja inžinierius. Sėkmingai darbuotis reiktų papildomų bendrųjų mechaninių ir elektrotechnikos ar automatikos žinių. Specialių srities (autoklavų) žinių inžinierius įgyja kursuose tiekėjų mokymo bazėse. Yra puikios techninės dokumentacijos rinkmenos. Jos taip pat padeda kokybiškai suremontuoti kliento įrenginį ir tobulėti inžinieriui.