null +370 46 401800 
Žinios, Patirtis, Atsakomybė

Darbo pasiūlymai

Skyrelyje skelbiam informaciją apie laisvas pozicijas (darbo vietas). Apie tai kokį kandidatą ar kandidatę norėtume matyti kartu, dalintis kasdieniais rūpesčiai, laimėjimais ir pasiekimais, kartu ryžtingai spręsti klausimus ir problemas.

Greitai besikeičiantis šiandieninis pasaulis keičia viską. Kasdienę buitį, mokymąsi, darbą ...  Keičiamės mes patys, keičiasi klientai. Klientui svarbu ne tik kaip su juo bendravo, bet ir tai, kad jis turėtų ką paklausti, o paklausęs gautų teisingą, išsamų, suprantamą atsakymą ar paaiškinimą.

Žinios XXI-o a. skiriamasis bruožas. Gal kartais atrodo, kad žinių trūksta ar per mažai. Tai nebėda, jei esi pasiruošęs tobulėti, įgyti naujų žinių, įgūdžių, patirties. Reikia būti pasiruošusiu įgyti naujų žinių, mokytis nuolat. Kartais gali tekti peržiūrėti, susiformuoti naują supratimą apie procesus ar dalykus kurie atrodė nekintami.

Karjeros galimybės XXI-ame amžiuje taip pat pakito. Panašias pareigas turintys didelės įmonės darbuotojai dažnai turi labai siaurą darbo lauką. Daugiau yvairių funkcijų, daugiau produktų pardavimo vadybininkui, garantuoja darbuotojui horizontalią karjerą. Darbuotojas moka atlikti skirtingų operacijų, įmonės viduje įgyja daugiau naujų funkcijų, imasi aptarnauti svarbesnius klientus, patikima parduoti sudėtingesnius produktus.


Šiuo metu ieškome:

- pardavimų vadybininko

- inžinieriaus

Jei esi kūrybingas, darbštus, kruopštus ir nuoseklus, mėgsti bendrauti su žmonėmis - pardavimų vadybininko darbas kaip tik toks kuris turėtų tikti ir patikti žmogui turinčiam tokias savybes.

Parduotus autoklavus aptarnauja inžinierius. Sėkmingai darbuotis reiktų papildomų bendrųjų mechaninių ir elektrotechnikos ar automatikos žinių. Specialių srities (autoklavų) žinių inžinierius įgyja kursuose tiekėjų mokymo bazėse. Yra puikios techninės dokumentacijos rinkmenos. Jos taip pat padeda kokybiškai suremontuoti kliento įrenginį ir tobulėti inžinieriui.