null +370 46 401800 
Žinios, Patirtis, Atsakomybė

Etikečių spausdintuvai

Reikalavimai dokumentavimui, instrumentų atsekimui, numato, kad informacija apie instrumentų paruošimo procesą (procesus), būtų galima surasti po to kai gaminiai buvo panaudoti gydymo tikslais.

Tokią informaciją sudaro sterilizacijos data, gaminio tinkamumo (galiojimo) panaudoti terminas (data), partijos ar sterilizacijos ciklo numeris, atsakingo (gaminius paruošusio ar sterilizaciją įvertinusio) darbuotojo kodas. Įvertinus priimtiną rizikos laipsnį, ant dalies paketų gali būti žymimas paketo turinys.

Reikiamą informaciją ant etikečių patogu, greita užrašytu rankiniu etikečių spausdintuvu.

Rankiniai etikečių spausdintuvai

Galite rinktis dviejų arba trijų eilučių rankinius spausdintuvus. Dviejų eilučių etikečių spausdintuvai, atitinkantys reikalavimus užrašyti duomenis atsekimui, ir atitinkantys HN 47-1 reikalavimus, tiekiame su užrašo (kodavimo) skaičiais mechanizmu.

Printex Medical V2/20

dviejų eilučių, 20 ženklų (skaitmenys) etikečių spausdintuvas. Spausdina ant dvigubų (medicininių) etikečių.

null 

Spausdintuvu spausdinamos 2 eilutės, po 10 ženklų (skaičių). Naudojamos 16x26 mm etiketės su proceso indikatoriumi ar be jo.

Printex Medical A2/20

dviejų eilučių, 20 ženklų (skaitmenys) etikečių spausdintuvas. Spausdina ant dvigubų (medicininių) etikečių, tokių pat kaip it spausdintuvas V2/20.


null
   

Spausdintuvu spausdinamos 2 eilutės, po 10 ženklų (skaičių). Naudojamos 16x26 mm etiketės su proceso indikatoriumi ar be jo.

Printex Medical A3/2

trijų eilučių, kiekviena po 14 ženklų (skaitmenys, raidės) etikečių spausdintuvas. Spausdina ant dvigubų (medicininių) etikečių.

null
Spausdintuvu spausdinamos 2 eilutės, po 14 ženklų (skaičiai ir raidės). Raidžių ir skaičių vietos fiksuotos. Naudojamos 37x19 mm etiketės su proceso indikatoriumi ar be jo.

Printex Medical A3/3

trijų eilučių, kiekviena po 14 ženklų (48 ženklai, skaičiai ir raidės) etikečių spausdintuvas. Spausdina ant dvigubų (medicininių) etikečių.

Spausdintuvas spausdina 3 eilutes. Kiekvienoje eilutėje po 14 ženklų: skaičiai ir raidės. Raidžių ir skaičių vietos fiksuotos. Naudojamos 32x28 mm etiketės su proceso indikatoriumi ar be jo.

Video siužetas, kaip į spausdintuvą įdėti naują etikečių ritinėlį.

Printex Medical A3/3/11

trijų eilučių, kiekviena po 11 ženklų (11 ženklai, I-a eilutė skaičiai ir raidės) etikečių spausdintuvas. Spausdina ant dvigubų (medicininių) etikečių.

Spausdintuvas spausdina 3 eilutes. Kiekvienoje eilutėje po 11 ženklų. I-a eilutė skaičiai ir raidės, II-a ir III-ia - skaičiai. Raidžių ir skaičių vietos fiksuotos. Naudojamos 29x28 mm etiketės su proceso indikatoriumi ar be jo.

Spausdintuvas MONARCH

trijų eilučių, kiekviena po 12 ženklų etikečių spausdintuvas. I-a (viršutinė) eil. skaičiai ir raidės. Spausdina ant dvigubų (medicininių) etikečių MELAdock (25x31mm) ar PRINTEX etikečių su indikatoriais arba be.
MONARCH etik spausd
MONARCH etikečių spausdintuvas, spausdina 3 eilutes. Kiekvienoje eilutėje po 12 ženklų. I-a (viršutinė) eilutė skaičiai ir raidės, II-a ir III-ia eilutės - skaičiai. Naudojamos 25x31 mm etiketės su proceso indikatoriumi ar be jo.

MELAdock

trijų eilučių, kiekviena po 12 ženklų (tik skaitmenys) etikečių spausdintuvas. Spausdina ant dvigubų (medicininių) etikečių MELAdock (25x31mm) ar PRINTEX etikečių su indikatoriais arba be.

 

null

        

MELAdock (MONARCH etikečių spausdintuvas) spausdina 3 eilutes. Kiekvienoje eilutėje po 12 ženklų - skaičiai. Naudojamos 25x31 mm etiketės su proceso indikatoriumi ar be jo.

Katalogas on-line.